Služby

Development

Cloudové riešenia

Cieľom našej spoločnosti je dodávať riešenia, o ktoré sa zákazník nemusí starať, iba ich používať. Jedným z takých riešení sú práve služby založené na cloude.

Mobilné riešenia

Keďže vývoj aplikácií pre mobilné zariadenia dosahuje už dlhšie obdobie svoj vrchol, smerujme k tomuto trendu aj my. Radi pre vás vytvoríme mobilné, ako i webové aplikácie pre mobilné zariadenia. V súčasnosti sa špecializujeme na Android a iOS.

Konektivita a integrácia

Naši softvéroví experti prinášajú efektívne riešenia vo všetkých oblastiach informačných technológií. Či už potrebujete integrovať rôzne softvérové komponenty do vášho systému, alebo prepájať viaceré systémy do homogénneho celku, radi vám s tým pomôžeme.

Globálne webové riešenia

Dokážeme vám poskytnúť akékoľvek webové riešenie, ktoré si vymyslíte. Prekonzultujeme s vami webovú stránku, pripravíme návrhy a zrealizujeme ju od grafiky až po programovanie. Vieme sa postarať aj o kompletný servis či zriadenie a registráciu domény alebo hostingové služby – nič pre nás nie je problém.

Outsourcing IT riešení

Ponúkame celkové aj čiastkové IT riešenia, ktoré potrebujete. Postaráme sa o všetko z oblasti informačných technológií za vás, a vy tak nemusíte mať starosti s vlastným IT oddelením.

Komplexné riešenia

Vieme pre vás zanalyzovať problém a jeho špecifikáciu, navrhnúť samotný systém či zabezpečiť programovanie, spustenie projektu a jeho údržbu. Celý projekt vám komplexne zastrešíme.

Konzultácie

Najčastejšie využívané služby

Potrebujete riešenie na mieru?


KONTAKTUJTE NÁS