O nás

Zameranie

Naša spoločnosť stavia na férovej komunikácii so svojimi partnermi a kvalite dodávaných produktov. Porozumieť vašim požiadavkám a s využitím moderných technológií ponúknuť optimálne softvérové riešenie pre vaše podnikanie je pre nás samozrejmosťou.

Náš kvalifikovaný tím ponúka komplexné služby v oblasti vývoja softvéru, nasadzovania sieťových riešení alebo konzultácií v oblasti IT. Vývoj softvéru na zákazku sme schopní pokryť v rozsahu celého životného cyklu – počnúc špecifikáciou cez analýzu, návrh, implementáciu až po nasadenie do prevádzky a údržbu.

Dávame si záležať aj na interaktívnom doručovaní čiastkových verzií a aktívnej komunikácii so zákazníkom vo všetkých fázach cyklu projektu, čím sa zabezpečí skoré odhalenie nedostatkov. Výrazne sa tým redukujú náklady a znižuje sa doba aplikovania zmien a novej funkcionality do daného produktu.

Náš tím

CEO

História

Spoločnosť Seges bola založená tímom skúsených odborníkov z rôznych oblastí vývoja softvérových produktov v roku 2006. Pri vývoji softvérových riešení je pre nás dôležité v maximálnej miere vychádzať v ústrety zákazníkom a dodávať kvalitné riešenia tak pre slovenský, ako aj zahraničný trh.

Ocenenia

Mladý inovatívny podnikateľ roka 2012

V roku 2012 sa naša snaha dočkala povšimnutia verejnosti a titul Mladý inovatívny podnikateľ poputoval do rúk jedného zo spoluzakladateľov našej spoločnosti Ladislava Gaža.

Začínajúci podnikateľ roka 2008

Len dva roky po založení Seges-u sme získali ocenenie Začínajúci podnikateľ roka, ktoré je pravidelne udeľované spoločnosťou Erst and Young pre najlepších podnikateľov predchádzajúceho obdobia.

Práca s komunitou

Podarilo sa nám naštartovať facebookovú skupinu združujúcu používateľov programovacieho jazyka Java – Java User Group Slovakia, ktorú dodnes prevádzkujeme. Okrem nej sme spoluzakladali, rozbiehali a dlhodobo organizovali komunitu Meet up GDG Slovakia, združujúcu ľudí so záujmom o Google technológie a Google APIs. Naštartovať sa nám podarilo aj komunitu Meet up Docker Bratislava, v rámci ktorej stále pomáhame so spoluorganizovaním.

Potrebujete riešenie na mieru?


KONTAKTUJTE NÁS