O nás

Zameranie

Naša spoločnosť stavia na férovej komunikácii so svojimi partnermi a kvalite dodávaných produktov. Porozumieť vašim požiadavkám a s využitím moderných technológií ponúknuť optimálne softvérové riešenie pre vaše podnikanie je pre nás samozrejmosťou.

Náš kvalifikovaný tím ponúka komplexné služby v oblasti vývoja softvéru, nasadzovania sieťových riešení alebo konzultácií v oblasti IT. Vývoj softvéru na zákazku sme schopní pokryť v rozsahu celého životného cyklu – počnúc špecifikáciou cez analýzu, návrh, implementáciu až po nasadenie do prevádzky a údržbu.

Dávame si záležať aj na interaktívnom doručovaní čiastkových verzií a aktívnej komunikácii so zákazníkom vo všetkých fázach cyklu projektu, čím sa zabezpečí skoré odhalenie nedostatkov. Výrazne sa tým redukujú náklady a znižuje sa doba aplikovania zmien a novej funkcionality do daného produktu.

Náš tím

Ladislav Gažo

CEO

Peter Šimún

Peter Sloboda

Jarmila Baranová

Peter Meluš

Vladimír Huray

Jaroslav Smolinský

Juraj Smolinský

Mikuláš Freňak

História

Spoločnosť Seges bola založená tímom skúsených odborníkov z rôznych oblastí vývoja softvérových produktov v roku 2006. Pri vývoji softvérových riešení je pre nás dôležité v maximálnej miere vychádzať v ústrety zákazníkom a dodávať kvalitné riešenia tak pre slovenský, ako aj zahraničný trh.

Ocenenia

Mladý inovatívny podnikateľ roka 2012

V roku 2012 sa naša snaha dočkala povšimnutia verejnosti a titul Mladý inovatívny podnikateľ poputoval do rúk jedného zo spoluzakladateľov našej spoločnosti Ladislava Gaža.

Začínajúci podnikateľ roka 2008

Len dva roky po založení Seges-u sme získali ocenenie Začínajúci podnikateľ roka, ktoré je pravidelne udeľované spoločnosťou Erst and Young pre najlepších podnikateľov predchádzajúceho obdobia.

Práca s komunitou

Podarilo sa nám naštartovať facebookovú skupinu združujúcu používateľov programovacieho jazyka Java – Java User Group Slovakia, ktorú dodnes prevádzkujeme. Okrem nej sme spoluzakladali, rozbiehali a dlhodobo organizovali komunitu Meet up GDG Slovakia, združujúcu ľudí so záujmom o Google technológie a Google APIs. Naštartovať sa nám podarilo aj komunitu Meet up Docker Bratislava, v rámci ktorej stále pomáhame so spoluorganizovaním.

Potrebujete riešenie na mieru?


KONTAKTUJTE NÁS